Czy Polacy poznają się na korkowej ścianie?

Zdatność korkowych tablic jest ciężka do nadwątlenia – artykuł ten zagościł w tak wielu domach, że idzie go uznać za prawdziwy przebój. Opcja przypięcia na tablicy treściwej informacji, fotografii, wizytówki lub przykładowo reklamówki z pizzerii okazuje się być niesamowicie przydatna. Za jej wskazówką możemy na przykład przekazywać komunikaty dla reszty familii lub mieszkańców, lub zostawić w zauważalnym położeniu rachunek za internet, tak aby każdy ze współmieszkańców miał możliwość sprawdzenia, ile winien zapłacić w minionym miesiącu.

Względnie nowym pomysłem jest z kolei cork wall, czyli nic innego, jak spora korkowa tablica zajmująca całą ścianę. Jednostki pomysłowe, wprowadzając takie rozwiązanie we własnym mieszkaniu, dają sobie faktycznie bezkresne pole do pokazu. Wyobraźmy sobie przykładowo, że uczymy się języka angielskiego. Możemy wówczas na korkowej ścianie rozwiesić zbiory fraz, ilustracje z podpisem, lub odmianę czasowników. Możemy też wywiesić dowolnej wielkości zdjęcie lub afisz i o ile tylko chcemy – na co dzień modernizować je na coś lepszego.
Korkowa ściana nie jest czymś, co w Polskich domach spotyka się częstokroć. Aczkolwiek ze względu na kolosalną przydatność tego rozwiązania można przewidywać, że jak tylko zostanie przez naszych rodaków poznana – stanie się następnym aranżacyjnym przebojem.

Comments are closed.